Teorijas pasniedzēja.

Esmu sertificēta teorijas pasniedzēja ar svaigām zināšanām par jaunāko satiksmes drošības un Ceļu satiksmes noteikumu jomā.

Regulāri sekoju līdzi tādām lietām kā izmaiņas Ceļu satiksmes noteikumos un jaunākas tendences motociklu tirgū, jo man ir svarīgi lai mani kursanti uzzinātu jaunāko un aktuālāko informāciju.

Kāpēc es?

Kļūt un strādāt par CSN pasniedzēju nolēmu tāpēc, ka teorijas pasniedzēju, atšķirībā no instruktoriem, autoskolām trūkst un to sniegtā informācija nereti ir nepilnīga, novecojusi kā arī neatbilstoša konkrētās kategorijas vadītāju apmācībai.

 Es uzskatu, ka lai produktīvi strādātu par A kategorijas teorijas pasniedzēju un varētu sniegt saviem kursantiem ne tikai sausus noteikumus, bet arī reālas zināšanas un padomus, kas palīdzēs bez nepatīkamiem pārsteigumiem baudīt motobraukšanu ir jāorientējas praktiskajā braukšanā.

Ar to es saprotu, ka ir jāzin, kas tur uz ielas ārā notiek un pēc kādiem tikumiem, likumiem un principiem tiek nodrošināta auto un motociklu vienlaicīga, kā arī droša pastāvēšana. Tāpat uzskatu, ka nedrīkst vadīt teoriju kategorijai, kuras pašam pasniedzējam nemaz nav.

Praktiskās braukšanas instruktore

Apmācu praktiskajā braukšanā un sniedzu iespējamās zināšanas lai pēc A kategorijas vadītāja apliecības iegūšanas Tev būtu droši braukt reālā ceļu satiksmē kur instruktors vairs nav te pat aizmugurē un nepiesedz tevi.

Uzskatu, ka meitenēm motocikla vadīšanu ir jāpasniedz nedaudz savādāk kā puišiem, jo mēs taču esam maigākas, nesteidzigākas un protams-arī īpašas.

Kāpēc es?

Par braukšanas pasniedzēju nolēmu kļūt, jo vērojot apkārt notiekošās praktiskās braukšanas nodarbības-ievēroju daudz trūkumu un nepilnību. Jau tad zināju, ka spētu kursantiem iemācīt vairāk. Tāpēc nolēmu pilnveidoties, apgūt nepieciešamo kvalifikāciju un šo situāciju labot.

Arī praktiskās braukšanas apmācībā uzskatu, ka instruktoram jābūt ne tikai atbilstošai kategorijai uz papīra, bet arī pašam regulāri jāpraktizējas un jābrauc ar tās kategorijas transportlīdzekli, kuru viņš māca vadīt citiem.

Savādāk sanāk tā jocīgi. Pats nokārtojis kategoriju varbūt pat desmitiem gadu atpakaļ, kad bija spēkā pavisam citas prasības un uz ielām primitīvs transports kura intensitāti un dinamiku var pielīdzināt lauku mazpilsētai, taču apmāca braukt mūsdienu lielpilsētā uz pavisam citas tehnikas, kura savukārt prasa cita līmeņa zināšanas, prasmes un atbildību.

27 07 2014